17 odpowiedzi do “3 x Prezenty od Widzów !!! – Edukacja Domowa i Usunięte komentarze (Vlog #258)”

  1. Szczerze powiedziawszy nawet szkoła się zmienia kiedyś podobno była bardziej wymagająca. W dzisiejszych czasach szkoła to bardziej Polityka.U mnie na rozpoczęciu roku szkolnego z Beatą Szydło Przyjechali również KODOWCY i rzucali tekstem „Szkoła dla dzieci nie dla polityków” Jest to dość szczere stwierdzenie edukacja kręci się teraz bardziej w okół polityków a nie dzieci . Można powiedzieć iż lekko się nami bawią . Ciągle reformy zmiany w systemie edukacji etc. Jako iż jestem ostatnim rocznikiem gimnazjalnym . Mam trochę gorzej z szukaniem szkoły a nawet nie ja tylko wiele innych uczniów ponieważ mi się już udało znaleźć szkołę .
    Ja staram się mierzyć jak najdalej ale z edukacją ciężko .W przyszłości mam zamiar chodzić na różne kursy min. marketingowe a także te głównie związane z danym zawodem . Mam zamiar także stawiać kroki w biznesie . Warto się trzymać swoich celów a nie tych co wyznaczają nam inni to my powinniśmy decydować o naszej przyszłości bo nie każdemu przecież mówimy czym się interesujemy jedni mogą po kryjomu w swoim pokoju robić arcydzieła malarskie inni modelarskie . Jeden chciałby dostać programistą inny stolarzem . 

  2. Jeżeli chodzi o odcinek z nabijaniem gazu do butli,to próbował Pan nabijać na stacjach paliw Pieprzyka? Podobno można?

  3. Cześć. Szkoła jest potrzebna po to by ćwiczyć mózg i otwierać jego możliwości poznawcze. Procesy myślowe zachodzą poza nasza świadomością, więc nie wiesz co myślisz i jak ale to dzięki szkole udało Ci się zrobić te oczka. Wiem że sinus nikomu normalnemu się nie przydał ale wiedza o tym że istnieje coś takiego już tak. Nie musisz pamiętać definicji sinusa ale dzięki szkole wiesz gdzie można go użyć i gdzie go znaleźć. A co do filmów podobno to ze względu na jeb@nych pedofilii te komentarze są usuwane. Jesteście wspaniałą rodziną i cieszę się że was poznałem. Życzę miliona km bez przygód (tych złych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.